Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık hizmetlerinizde güçlü kadromuza güvenebilirsiniz. Siz sadece bizi seçiniz,biz eşyalarınızı taşırken siz gönül rahatlığı içinde olacaksınız. Güçlü, sağlam, tecrübeli yapımız ile Dağ Nakliyat her zaman sizlerin hizmetinizdedir.
Bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.          

  • Fabrika Taşımacılığı

Dağ Evden Eve Nakliyat fabrika taşımacılığı önce iş güvenliğini sağlayıp uygun ve güvenli bir fabrika taşımacılığı yapmaktadır. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü balonlu naylon ve kutu ile site ambalajlanarak taşınır. Fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle numaralanarak sökülür diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stand içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir. Daha sonrada dilediğiniz yere eşyalarınız taşınır.

  • Stand Taşımacılığı

Ülkemizde her yıl birçok fuar düzenlenmekte ve bu fuarlara farklı şehirlerimizden farklı ülkelerden birçok firma katılmaktadır. Fakat her firmanın fuarlara özel taşımacılık araçları barındırmadığını da göz önüne aldığımızda fuarlara katılan firmalara yönelik olarak düzenlediğimiz ve her yıl köklü değişiklikler yaparak sizlere sunduğumuz stand malzemeleri taşımacılığı hizmetimizin önemi kavranabilecektir.

Firmanıza ait stand malzemelerinizi istediğiniz tarihlerde istediğiniz ilden ile ulaştırmak için özel ekipman ve profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Fuar taşımacılığı hizmetimiz ile iç içe değerlendirebileceğimiz bu hizmetimizi sizlere sunarken öncelikle expertiz hizmeti sunuyor ve ekipmanlarınızın niteliklerini gözlemliyoruz. Taşınacak ürünlerin niteliğine göre yeterli personel ve ideal araç tipi belirlendikten sonra ön nakliyat sözleşmesi imzalanıyor ve taşımacılık günü geldiği zaman firmanızdan sadece bir arkadaşın bize yardımcı olması ile malzemeleriniz istediğiniz ile sorunsuz bir biçimde taşınıyor…
Kurumsal hizmetlerimiz dahilinde değerlendirebileceğimiz stand malzemeleri taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilmek için yapmanız gereken şey oldukça basit, sadece bize fuar malzemelerinizi taşıtmak istediğinizi belirttiğiniz bir telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

  • Fuar Taşımacılığı


Yurt içinde ve yurtdşında fuarlarda yer alan kişi ya da kurumlara özel bir hizmet. “ TAM ZAMANINDA TESLİM ” Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde, fuar stant malzemelerinin önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.
Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.

  • Ofis Taşımacılığı


Sistemli çalışmak Dağ Evden Eve Nakliyat için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur; işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar. Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Dağ Evden Eve Nakliyat, Ev ve Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.
Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.
Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız. Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız.

 


 

Arama Kelimelerimiz

diyarbakır evden eve nakliyat nakliye taşıma taşımacılık diyarbakır nakliyat nakliye taşımacılık firmaları diyarbakır nakliye nakliyat taşıma fiyatları diyarbakır ev taşıma taşınma ekonomik taşıma kaliteli taşıma profesyonel ekip hijyenik ambalajlama orjinal paketleme şehirlerarası evden eve taşımacılık nakliyat nakliye şehirlerarası şehiriçi nakliyat diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır şehirlerarası taşımacılık şehirlerarası nakliyat diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır şehirlerarası nakliyat şirketi şehirlerarası evden eve nakliyat diyarbakır şehirlerarası nakliyat